شرح
منبع نور دایود لیزر پالسی 150 واتی 905 نانومتری TO
نمای کلی:
این دیود لیزر پالسی در 905 نانومتر دارای ویژگی قدرت پیک بالا، سرعت تکرار بالا و زمان خیز کوتاه، مدت زمان پالس کوتاه است که منبع نور جذابی است.
کاربرد:
برد یاب لیزری
سنسور رادار
تحقیق علمی
اندازه گیری و ارتباط

خصوصیات:
شماره مورد:TO905DL150
نام مورد:دیود لیزر 150 وات 905 نانومتری TO-Mount
| نوری | |
| طول موج مرکز | 905 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 10 نانومتر |
| توان خروجی | 200W |
| عرض امیتر | 200 ماه |
| برقی | |
| Lop جریان عملیاتی | 40A |
| آستانه Lth | 1A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 30V |
| عرض پالس | 200 ثانیه |
| چرخه وظیفه | <0.1% |
| حرارتی | |
| دمای تست | 25 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -40~85 درجه |
ابعاد بسته:

تگ های محبوب: تامین کنندگان منبع نور 150 وات 905 نانومتر به پالس ld، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










