شرح
لیزر دیود 80 واتی 80 واتی 940 نانومتری CS Conduction Cooled BNI
لیزر دیود 80 واتی 80 وات 940 نانومتری خنک کننده CS Conduction BNI برای پمپاژ لیزری، پردازش مواد، صنعت، پزشکی، چاپ، نمایش، طرح ریزی، دفاع، تحقیقات نظامی و علمی.



شماره کالا: CC940SB80
| نوری | |
| طول موج مرکز | 940 نانومتر |
| تحمل طول موج | +-5 نانومتر |
| حالت کار | CW |
| توان خروجی در هر بار | 80W |
| تعداد میله ها | 1 |
| اندازه امیتر | 13 میلی متر |
| تعداد امیتر | 16 |
| واگرایی محور سریع (FWHM) | & lt؛ 36 درجه |
| واگرایی محور آهسته (FWHM) | & lt؛ 16 درجه |
| حالت پلاریزاسیون | TM |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 73A |
| آستانه Ith فعلی | 6A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 1.6V |
| راندمان تبدیل نیرو | 68% |
| بهره وری شیب | & gt؛ 1.0W/A |
| حرارتی | |
دمای عملیاتی | 15~30℃ |
دمای ذخیره سازی | 0-55℃ |
ضریب دمای طول موج | 0.3 نانومتر/℃ |











