شرح
لیزر دیود فیبر 200W 793 نانومتر
ویژگی ها:
- اتصال فیبر تخصصیتکنیک ها منجر به راندمان بالا ، پایداری و کیفیت پرتو برتر .
- نتایج دقیق تر و دقیق تردر پردازش مواد ، درمان پزشکی و پمپاژ رسانه لیزر حالت جامد {{1}
- قدرت خروجی: 350W QCW
- قدرت خروجی: 200W QCW
برنامه ها:
- پزشکی
- تجزیه و تحلیل طیفی
- آزمایش و اندازه گیری

- لیزرهای دیود با فیبر چند ضلعی چندگانه در طول موج از 405 نانومتر تا 1550nm. در دسترس هستند
- این طول موج ویژه 793 نانومتر با حداکثر 200W توان خروجی . تکنیک های تخصصی اتصال فیبر ما راندمان ، پایداری و عالی از پرتوهای بالا را تضمین می کند ، در حالی که بازرسی های دقیق و رویه های سوختگی تضمین می کند قابلیت اطمینان ، ثبات و طول عمر طولانی {5.}}
- بسته های بسیار قابل تنظیم به ما امکان می دهد تا نیازهای خاص مشتریان را برآورده کنیم و محصولات با کیفیت بالا را با قیمت های معقول ارائه دهیم.
برگه
شماره مورد:FC793DL200
| نوری | |
| طول موج مرکزی | 793nm |
| تحمل طول موج | 5 نانومتر |
| قدرت خروجی | 350W QCW |
| قدرت خروجی | 200W CW |
| فیبر | |
| هسته فیبر | سال 200 |
| اتصال فیبر | پایان لخت |
| فیبر n . A . | 0.22na |
| طول فیبر | 1m |
| برق | |
| عملیاتی LOP فعلی | 12A |
| آستانه جریان فعلی | 2A |
| ولتاژ عملیاتی | 73V |
| گرمی | |
| آزمون دما . | 25 درجه |
| ذخیره سازی دما . | -30 ~ 70 درجه |
نقاشی:
نمونه ای از ساخت دیود لیزر یک عنصر واحد (سمت چپ) و دیود لیزر چندگانه (3) (سمت راست):

تگ های محبوب: 200W 793 نانومتر فیبر فیبر همراه با لیزر لیزر ، تولید کنندگان چین ، کارخانه ، عمده فروشی ، ساخته شده در چین














