لیزر دایود کوپل شده فیبر 100 واتی 793 نانومتری
![product-1-1 ]9H[XS[P)DH%I5~YM3G8[II](/Content/uploads/201998745/201912251331571957433.jpg)
توضیحات محصول
ماژول پمپ لیزری دیود فیبر کوپل شده-که توان خروجی 100 وات را به یک هسته فیبر 200 میکرومتر در طول موج 793 نانومتر، با دیافراگم عددی 0.22 میرساند.
At 100W output power, the device features a maximum operating current of 5.5A with >بازده 40 درصد
همچنین، عملکرد در دمای بالا در 35 درجه سانتیگراد قابل دستیابی است، که اجازه می دهد ظرفیت خنک کننده اختصاصی کمتری داشته باشد یا در یک محیط خشن کار کند.
برگه داده
شماره کالا: FC793DL100
| نوری | |
| طول موج مرکز | 793 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 3 نانومتر |
| توان خروجی | 100W |
| پهنای طیفی FWHM | 6 نانومتر |
| بهره وری شیب | 30W/A |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 5.5A |
| آستانه Ith فعلی | 1A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 53V |
| راندمان تبدیل نیرو | 40% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15 تا 35 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -20-70 درجه |
| ضریب دمای طول موج | ~ 0.3 نانومتر / درجه |
طراحی
![product-1-1 ITX[~[%(V~PHQE]MT@MT%SR](/Content/uploads/201998745/201912251335333997462.png)
سوالات متداول:
آیا محدودیت MOQ دارید؟
MOQ کم، 1 عدد برای بررسی نمونه در دسترس است
آیا برای محصولات گارانتی ارائه می دهید؟
بله، همه محصولات قبل از ارسال تست شده اند.
پشتیبانی مادام العمر تکنیک{0}} سال ضمانت.
تگ های محبوب: تامین کنندگان لیزر دایود جفت شده فیبر 100w 793 نانومتری، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










