لیزر دایود فیبر جفت شده 80 واتی 793 نانومتری
FC793DL80 یک دیود لیزری فشرده-چند امیتر-پرقدرت با کمتر از 5 نانومتر پهنای خط در 30 وات خروجی موج پیوسته (CW) است.
FC793DL80 دارای راندمان شیب بسیار بالا 18 W/A و پایداری طول موج حرارتی بی سابقه 0.03 نانومتر بر درجه است.
نمای کلی
ویژگی های کلیدی:
طول موج:793 نانومتر (نزدیک مادون قرمز، مناسب برای طیف گسترده ای از کاربردها از جمله پردازش مواد و درمان های پزشکی)
توان خروجی:80W (توان خروجی بالا برای کارهای صنعتی و علمی فشرده)
فیبر-همراه:کوپلینگ فیبر کارآمد امکان تحویل پرتو انعطاف پذیر و ادغام در سیستم های مختلف را فراهم می کند
راندمان بالا:طراحی شده برای مصرف انرژی کم با مدیریت حرارتی موثر
کیفیت پرتو عالی:یک پرتوی پایدار و با کیفیت بالا- مناسب برای کاربردهای دقیق ارائه میکند
فشرده و بادوام:طراحی قوی برای عملکرد قابل اعتماد در محیط های سخت
طول عمر طولانی:ثبات عملیاتی طولانی مدت با حداقل تعمیر و نگهداری را تضمین می کند
برنامه های کاربردی:
پردازش مواد:ایدهآل برای برش لیزری، جوشکاری، حکاکی و علامتگذاری، بهویژه در تنظیمات صنعتی با قدرت{{0}
پزشکی و بیوفتونیک:در کاربردهای پزشکی مانند جراحی لیزر، درمان فوتودینامیک (PDT) و تشخیص استفاده می شود
طیف سنجی لیزری:ایده آل برای کاربردهای تحقیقاتی، از جمله طیف سنجی و وظایف اندازه گیری دقیق
لیزر ابلیشن و میکروماشینینگ:مناسب برای حذف مواد ریز، به ویژه در تولید نیمه هادی و الکترونیک
تحقیقات علمی:ایده آل برای آزمایش هایی که به منابع لیزری با شدت بالا و دقیق- نیاز دارند
![product-1-1 ]9H[XS[P)DH%I5~YM3G8[II](/Content/uploads/201998745/201912251331571957433.jpg)
برگه داده
شماره کالا: FC793DL80
| نوری | |
| طول موج مرکز | 793 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 3 نانومتر |
| توان خروجی | 80W |
| پهنای طیفی FWHM | 5 نانومتر |
| بهره وری شیب | 18W/A |
| فیبر | |
| شعاع خم فیبر | >90 میلی متر |
| قطر هسته فیبر | 200 میلی متر |
| دیافراگم عددی فیبر | 0.22NA |
| طول فیبر / لوله محافظ فیبر | ژاکت کامل 1.5 ~ 2 متر / 0.9 میلی متر |
| اتصال فیبر | پایان برهنه |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 5.5A |
| آستانه Ith فعلی | 0.9A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 40V |
| راندمان تبدیل نیرو | 40% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15 تا 35 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -20-70 درجه |
| ضریب دمای طول موج | ~ 0.3 نانومتر / درجه |
طراحی
![product-1-1 ITX[~[%(V~PHQE]MT@MT%SR](/Content/uploads/201998745/201912251335333997462.png)
سوالات متداول:
زمان تحویل چقدر است؟
به طور معمول 3-5 روز. محصولات سفارشی به 15 روز کاری نیاز دارند.
آیا می توانید OEM (طراحی و ساخت لیزر برای مشتری) را انجام دهید؟
بله، ما تیم تحقیق و توسعه حرفه ای شامل نرم افزار، سخت افزار، الکترونیک و بخش سه بعدی طراحان داریم و توانایی کافی برای تولید لیزرها را به طور کامل مطابق با نیاز مشتری داریم.
تگ های محبوب: تامین کنندگان لیزر دیود جفت شده فیبر 80w 793 نانومتری، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










