دیود لیزر کوپل شده با فیبر 10 وات 793 نانومتری
ویژگی های کلیدی این دیودها شامل خروجی 10 وات، طول موج مرکزی 793 نانومتر و قطر هسته فیبر 105 میکرومتر است. این لیزرهای پرقدرت با استفاده از تکنیکهای تخصصی جفت فیبر تولید میشوند که منجر به تولید محصولات حجمی با راندمان بالا، پایداری و کیفیت پرتو برتر میشود. این محصولات با تبدیل تابش نامتقارن از تراشه دیود لیزر به فیبر خروجی با قطر هسته کوچک با استفاده از میکرو اپتیک های خاص به دست می آیند. فرآیندهای بازرسی و سوختن، قابلیت اطمینان بالا، پایداری و طول عمر طولانی را تضمین می کند.
برنامه های کاربردی:
آمپر فیبر&پمپ های لیزری DPSS; ماشین بینایی; اپتوژنتیک؛ فوتولومینسانس؛ دندانی؛ فتودینامیک تراپی

برگه اطلاعات:
شماره کالا: FC793DL10
| نوری | |
| طول موج مرکز | 5±793 نانومتر |
| توان خروجی | 10W |
| پهنای طیفی FWHM | 5 نانومتر |
| فیبر | |
| شعاع خم فیبر | & gt؛ 60 میلی متر |
| طول فیبر | 1 متر، می تواند سفارشی شود |
| هسته فیبر | 105 میلی متر |
| دیافراگم عددی فیبر | 0.22NA |
| اتصال فیبر | FC/SMA905/ST |
| برقی | |
| جریان عملیاتی | 4A |
| جریان آستانه | 0.5A |
| ولتاژ بهره برداری | 6V |
| راندمان تبدیل نیرو | ~45% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15~55℃ |
| دمای ذخیره سازی | -30-70℃ |
| دمای طول موج ضریب | 0.3 نانومتر/℃ |
سوالات متداول:
زمان تحویل چقدر است؟
به طور معمول 3-5 روز. محصولات سفارشی به 15 روز کاری نیاز دارند.
آیا محدودیت MOQ دارید؟
MOQ کم، 1 عدد برای بررسی نمونه در دسترس است
شرایط پرداخت شما چیست؟
T/T یا Western Union، برای انتخاب شما.
تگ های محبوب: تامین کنندگان دیود لیزر جفت شده فیبر 10w 793 نانومتری، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










