شرح
ماژول دیود لیزری 30 واتی 793 نانومتری چند حالته فیبر جفت شده
این محصول مخصوص لیزر فیبر 2um است، راندمان جفت موثر بالا و بسته بندی قابل اعتماد راندمان تبدیل، خروجی توان بالا پایدار و روشنایی بالا، نقطه با کیفیت بالا را تضمین می کند.
ما می توانیم طول موج و خروجی های دیگر را به مشتریان ارائه دهیم، همچنین می توان آنها را سفارشی کرد.
ویژگی:
توان خروجی 30 وات
طول موج 793 نانومتر
فیبر 0.22NA/200um، کانکتور SMA905
روشنایی بالا
قابلیت اطمینان بالا
کاربرد:
پمپ لیزر فیبر 2um
پزشکی
پمپاژ DPSS
مورد شماره. : FC793DL30
| پرتو لیزر | |
| طول موج مرکز | 793 نانومتر ± 5 نانومتر |
| توان خروجی | 30W |
| پهنای طیفی FWHM | 5 نانومتر |
| جریان عملیاتی Iop | 9A |
| آستانه Ith فعلی | 1.8A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 10.8V |
| راندمان تبدیل نیرو | ~30% |
| فیبر | |
| شعاع خم فیبر | & gt؛ 60 میلی متر |
| قطر بافر | 250 میلی متر |
| قطر روکش فیبر | 125 میلی متر |
| قطر هسته فیبر | 105 میلی متر |
| دیافراگم عددی فیبر | 0.22NA |
| اتصال فیبر | SMA905 |
| طول فیبر | 1M |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15~55℃ |
| دمای ذخیره سازی | -30-70℃ |
| ضریب دمای طول موج | ~0.3nm/℃ |
نقشه کشی بسته:

تگ های محبوب: تامین کنندگان دیود لیزری فیبر چند حالته 30 واتی 793 نانومتری، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










