شرح
SES{0}}پکیج دیود لیزر W 9xxnm 915nm 976nm COS (تراشه روی Submount)
پکیج دیود لیزری BrandNew Technology COS (تراشه روی زیر mount)، آزمایشهای پیری روی خط تولید انجام شده است تا از طول عمر قابل اعتماد، پایدار و طولانی اطمینان حاصل شود.
ویژگی:
بالاترین توان خروجی
ساختار چاه کوانتومی تکی بسیار قابل اعتماد
طول موج استاندارد در 915 و 976 نانومتر
عرض قطره چکان 190 میکرومتر
بسته P Down
کاربرد:
پمپاژ لیزر فیبر
پردازش مواد
پزشکی

ویژگی های نوری:
شماره مورد: COS9XXDL22
| نوری | |
| طول موج مرکز | 976 نانومتر/915 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 10 نانومتر |
| توان خروجی | 22W |
| FWHM | 26 درجه |
| عرض امیتر | 190 میلی متر |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 25A |
| آستانه Ith فعلی | 1.4A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 1.8V |
| بهره وری شیب | 0.95W/A |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15-35 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -30~70 درجه |
| ضریب دمای طول موج |
0.3 نانومتر/درجه
|
با توجه به داده های تست تراشه تک امیتر. تراشه تک امیتر در قالب بسته COS (Chip On Submount) تست شده و دمای تست COS 25 درجه است.
نقشه کشی بسته:

تگ های محبوب: ses{0}}w 9xxnm cos دیود لیزر تامین کنندگان، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










