شرح
دیود لیزری تک امیتر 13W 975 نانومتری روی Submount
ویژگی:
اندازه امیتر 94 میلی متر، توان خروجی 13 وات، طول موج 975 نانومتر
تراشه چند حالته 13 واتی در Submount
بسته بندی COS موجود است
عرض تراشه 400 میلی متر، طول 4200 میلی متر، ضخامت 150 میلی متر
کاربرد:
پمپاژ
دیود لیزر جفت شده فیبر

برگه داده
شماره مورد: COS975DL13
نام مورد: دیود لیزری COS 13w 975nm
| نوری | |
| طول موج مرکز | 964 ~ 970 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 5 نانومتر |
| توان خروجی | 13W |
| پهنای طیفی FWHM | 4 نانومتر |
| بهره وری شیب | 0.95W/A |
| واگرایی محور سریع | 55 درجه |
| واگرایی محور آهسته | 9 درجه |
| اندازه امیتر | 94 ماه |
| برقی | |
| جریان آستانه | 0.55A |
| جریان عملیاتی | 13A |
| ولتاژ بهره برداری | 1.55V |
| راندمان تبدیل نیرو | 50% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15 تا 55 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -30-70 درجه |
| ضریب دمای طول موج | 0.3 نانومتر/درجه |
تراشه در طراحی مجموعه Submount:
تگ های محبوب: دیود لیزر تک ساطع کننده 13w 975 نانومتری در تامین کنندگان زیر کوه، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










