22 وات 975 نانومتردیود لیزری منطقه وسیع برای پردازش مواد
22 وات 975 نانومتردیود لیزر پهنویژگی:
- اندازه امیتر 190 میلی متر، توان خروجی 22 وات، طول موج 975 نانومتر
- 50% راندمان تبدیل برق
- بسته بندی COS موجود است
- لحیم کاری عالی
- عملکرد پایدار و قابل اعتماد
22 وات 975 نانومتردیود لیزر پهنکاربرد:
- ارتباطات نوری فضای آزاد
- زیبایی، پوست و جراحی
- دفاع و امنیت
- پردازش مواد

بسته COS دارای دو پد اتصال سیم طلایی بزرگتر برای تماس با کاتد و آند دیود لیزر نیمه هادی است. اندازه بسته COS بسیار کوچک است، بنابراین برای ادغام در سیستم OEM بسیار مناسب است.
22 وات 975 نانومتردیود لیزر پهنبرگه داده
شماره مورد: COS975DL22
نام مورد: دیود لیزر پهن 975 نانومتری
| نوری | |
| طول موج مرکز | 975 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 5 نانومتر |
| توان خروجی | 22W |
| پهنای طیفی FWHM | 4 نانومتر |
| بهره وری شیب | 1.0W/A |
| واگرایی محور سریع | 30 درجه |
| واگرایی محور آهسته | 10 درجه |
| اندازه امیتر | 190 میلی متر |
| برقی | |
| جریان آستانه | 1.5A |
| جریان عملیاتی | 24A |
| ولتاژ عملیاتی | 2.0V |
| راندمان تبدیل نیرو | 50% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15 تا 55 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -30-70 درجه |
| ضریب دمای طول موج | 0.3 نانومتر / درجه |
22 وات 975 نانومتردیود لیزر پهننقاشی:
لیزرهای پهن-در چند حالت فضایی و طولی عمل میکنند. آنها را می توان برای پمپاژ لیزری حالت جامد، فناوری حسگر، پردازش مواد، کاربردهای پزشکی، درمان فوتودینامیک و تحقیقات علمی استفاده کرد. دیودهای لیزر وسیع-بهعنوان منبع پمپ در همه لیزرهای حالت جامد بهطور گسترده استفاده میشوند، در حالی که پرتوهای لیزرهای نیمهرسانا به دلیل زاویه واگرایی زیاد و عدم تقارن مقطع مستطیلی باریک در جهت سریع و آهسته، نیاز به شکلدهی دارند.
COS 22W 975nm:
BrandNew لیزرهای دیودی COS 22W SMD، COS 22W 975nm جوشکاری AuSn و بستهبندی P Down را با مزایای متعددی مانند قابلیت اطمینان بالا، قدرت خروجی پایدار، قدرت بالا، راندمان بالا، عمر طولانی و سازگاری بالا ارائه میکند و به طور گسترده در بازار استفاده میشود{9{5} خط برای اطمینان از اینکه محصولات قابل اعتماد، پایدار و عمر طولانی هستند.

تگ های محبوب: تامین کنندگان دیود لیزری 975 نانومتری COS گسترده، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










