شرح
پشته لیزر دیود 808 نانومتری 500 وات
امکانات:
10 میله 50 وات در هر بار، مجموعا 500 وات
تراشه لیزری Jenoptik آلمان
گارانتی: 18 ماه
تعداد شلیک: بدون محدودیت
طراحی ویژه برای برنامه حذف موهای زائد


بدون پوسته موجود است
طراحی

برگه داده
| نوری | |
| طول موج مرکز | 808 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 10 نانومتر |
| توان خروجی در هر بار | 50 وات / بار |
| تعداد میله ها | 10 |
| عرض پالس | ≤400 میلیثانیه |
| چرخه ی وظیفه | ≤40% |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | ~50A |
| آستانه Ith فعلی | ~10A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | ~19V |
| راندمان تبدیل نیرو | ~50% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 20~30℃ |
| دمای ذخیره سازی | 0-55℃ |
لطفاً برای دریافت بهترین قیمت از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید!
ما قول می دهیم که نماینده فروش ما ظرف 24 ساعت به شما پاسخ خواهد داد.
تگ های محبوب: تامین کنندگان پشته لیزر دیود 808 نانومتری 500w، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










