لیزر دایود فیبر جفت شده 50 وات 450 نانومتری
امکانات:
ردپای کوچک، قدرت پایدار، مصرف برق کم
پرتو هدف گیری، عملکرد ترمیستور اختیاری است
کاربرد کلیدی: پردازش فلز مواد بازتابنده (مانند مس، آلومینیوم)
ترکیب چند قطره چکان منفرد، که هر کدام در بسته بندی فشرده مقاوم هستند، از مزایای تکنولوژی ساخت نیمه هادی مستحکم، قوی و پربازده بهره می برد. حتی مهمتر از آن، ساطع کننده های منفرد ترکیبی می توانند روشنایی بالاتری نسبت به میله های دیود داشته باشند، که برای کاربردهای جوشکاری مهم است.

برگه مشخصات:
شماره کالا: FC450DL50
| نوری | ارزش معمولی |
| طول موج مرکز λ | 450 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 15 نانومتر |
| توان خروجی | 50W |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 2.8A |
| آستانه Ith فعلی | 0.3A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 81V |
| فیبر | |
| قطر هسته فیبر | 200 میلی متر |
| دیافراگم عددی فیبر | 0.22NA |
| طول فیبر | 1m |
| اتصال فیبر | برهنه |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15~35℃ |
| دمای ذخیره سازی | -20-70℃ |
طراحی

سوالات متداول:
در مورد تحویل چطور؟
ما می توانیم خدمات درب به درب را به صورت هوایی ارائه دهیم، فقط به درخواست واقعی شما بستگی دارد. مانند DHL، UPS، TNT، FEDEX
زمان تحویل چقدر است؟
به طور معمول 3-5 روز. محصولات سفارشی به 15 روز کاری نیاز دارند.
تگ های محبوب: تامین کنندگان لیزر دیود جفت شده فیبر 50 واتی 450 نانومتری، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










