شرح
ماژول لیزر فیبر 450 نانومتری 200 وات پر قدرت Bule
ویژگی های کلیدی:
با ترمیستور پرتو هدف گیری
کاربرد: پردازش فلز مواد بازتابنده
طول عمر:>؛ 10000 ساعت

برگه مشخصات:
شماره کالا: FC450DL200
| نوری | ارزش معمولی |
| طول موج مرکز λ | 450 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 10 نانومتر |
| توان خروجی | 200W |
| حالت کار | CW |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 20A |
| آستانه Ith فعلی | 1.8A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 45V |
| پرتو هدف گیری | |
| طول موج | 10±515 نانومتر |
| قدرت | 1 میلی وات |
| جریان عملیاتی Iop | 120 میلی آمپر |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 6.5V |
| فیبر | |
| قطر هسته فیبر | 200 میلی متر |
| دیافراگم عددی فیبر | 0.22NA |
| طول فیبر | 1M |
| اتصال فیبر | SMA905 |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15~55℃ |
| دمای ذخیره سازی | -30-70℃ |
| ضریب دمای طول موج | ~0.3nm/℃ |
طراحی

تگ های محبوب: تامین کنندگان ماژول لیزر فیبر 450 نانومتری 200 وات با قدرت بالا، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










