شرح
لیزر دایود کوپل شده فیبر 450 نانومتری 45 واتی

نمای کلی
با توابع PD، ترمیستر، TEC
محفظه منبع: کوپلینگ فیبر
طراحی ویژه برای نسل آینده
منبع نور آبی با قدرت بالا
طول موج های سبز و آبی بسیار راحت تر از IR توسط بسیاری از فلزات جذب می شوند و باعث می شود جوش صاف تر و راحت تر کنترل شود. در واقع، مس نور آبی را 13 برابر بیشتر از طول موج های IR جذب می کند. طلا 66 برابر بیشتر از مادون قرمز رنگ آبی را جذب می کند. سازندگانی که از این فلزات استفاده میکنند مدتهاست که مشتاق ابزارهای لیزری در طول موجهای جایگزین هستند که بازده دلاری-در هر-وات ارائه میدهند.
برگه مشخصات:
شماره کالا: FC450DL45
| نوری | ارزش معمولی |
| طول موج مرکز λ | 10±450 نانومتر |
| توان خروجی | 45W |
| حالت کار | CW |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 2.5A |
| آستانه Ith فعلی | 0.3A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 36V |
| فیبر | |
| قطر هسته فیبر | 400 میلی متر |
| دیافراگم عددی فیبر | 0.22NA |
| طول فیبر | 1~2m |
| اتصال فیبر | SMA905 |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15 تا 55 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -30-70 درجه |
نقشه کشی بسته

تگ های محبوب: تامین کنندگان لیزر دایود جفت شده فیبر 450 نانومتری، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










