شرح
لیزر دایود جفت شده فیبر 450 نانومتری برای نسل بعدی
این لیزر دایود 450 نانومتری جفت شده با فیبر در خروجی 6 وات موج ادامه (CW) از یک کابل فیبر نوری پیگتیل با قطر هسته 105 میکرونی که با کانکتور SMA905 خاتمه یافته است.

برگه مشخصات:
شماره کالا: FC450DL6
| نوری | ارزش معمولی |
| طول موج مرکز λ | 10±450 نانومتر |
| توان خروجی | 6W |
| حالت کار | CW |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 1.6A |
| آستانه Ith فعلی | 0.2A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 20V |
| TEC | |
| جریان عملیاتی Iop | 6A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 19.6V |
| فیبر | |
| شعاع خم فیبر | & gt؛ 60 میلی متر |
| قطر هسته فیبر | 105 میلی متر |
| دیافراگم عددی فیبر | 0.22NA |
| طول فیبر | 1~2m |
| اتصال فیبر | SMA905 |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15~55℃ |
| دمای ذخیره سازی | -30-70℃ |
| ضریب دمای طول موج | 0.3 نانومتر/℃ |
طراحی

تگ های محبوب: لیزر دیود جفت شده فیبر 450 نانومتری 6 واتی برای تامین کنندگان نسل بعدی، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










