شرح
دیود لیزری 2W 808 نانومتری با قدرت بالا
امکانات:
توان بالا 2 وات؛
طول موج 808 نانومتر؛
پکیج TO5;
راندمان بالا؛
طول عمر طولانی؛
ساختار زیر چاهی بدون آلومینیوم در منطقه فعال
کاربرد:
منبع نور تست؛
منبع نور روشن کننده

برگه اطلاعات:
شماره مورد: TO808DL2
نام مورد: 2W 808nm TO Laser Diode
| نوری | |
| طول موج مرکز | 808 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 10 نانومتر |
| توان خروجی | 2W |
| واگرایی محور سریع | 38 درجه |
| واگرایی محور آهسته | 12 درجه |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 2.5A |
| آستانه Ith فعلی | 0.4A |
| ولتاژ کاری | 2.0V |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | -40~60℃ |
| دمای ذخیره سازی | -40~80℃ |
نقاشی:

تگ های محبوب: تامین کنندگان دیود لیزری با توان بالا 2w 808nm، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










