
دیود لیزر تک امیتر 200 وات 905 نانومتری به-18
ویژگی کلیدی:
توان خروجی بالا: 200 وات
طول موج مرکز: 905 نانومتر
تحمل طول موج: ± 5 نانومتر
کاربرد:
نمایش
صنعتی
پزشکی
نورپردازی
دیود لیزری تک امیتر 200 واتی 905 نانومتری خود را به-18 معرفی میکنیم. با توان خروجی بالای 200 وات و طول موج مرکزی 905 نانومتر، عملکرد بهینه را تضمین می کند. تحمل طول موج آن ± 5 نانومتر باعث افزایش دقت در کاربردهای مختلف می شود. این دیود لیزری چه برای نمایش، چه در صنعت، چه پزشکی و چه برای اهداف روشنایی، سختترین نیازها را برآورده میکند. به قابلیت اطمینان و کارایی آن برای تقویت پروژه های خود اعتماد کنید.
|
ما دیود لیزر تک امیتر 200 وات 905 نانومتری را برای-18 عرضه میکنیم. ما سالها در لیزر دایود تخصص داریم. با پوشش بیشتر بازار اروپا و آمریکا، انتظار داریم شریک بلندمدت شما در چین شویم.
|
نمای محصول


شماره مورد: TO905DL200
| نوری | |
| طول موج مرکز | 905 نانومتر |
| توان خروجی | 200W |
| تحمل طول موج | ± 5 نانومتر |
| عرض طیفی | 5 نانومتر |
| واگرایی محور سریع (FWHM) | 25 درجه |
| واگرایی محور آهسته (FWHM) | 10 درجه |
| حالت پلاریزاسیون | Te |
| بهره وری شیب | بزرگتر یا مساوی 1.{1}}W/A |
| برقی | |
| Lop جریان عملیاتی | 25A |
| آستانه Lth | 1A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 28V |
| راندمان تبدیل نیرو | بزرگتر یا مساوی 45 درصد |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 20-25 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -40-85 درجه |
| ضریب دمای طول موج | 0.3 نانومتر/درجه |
زمان تحویل: معمولاً 1-2 هفته
راه تحویل: DHL، FedEX
مدت پرداخت: T/T و Western Union برای انتخاب شما
نقشه کشی بسته:



بسته بندی: سه حالت کپسوله سازی وجود دارد.
1، کپسوله T کواکسیال
2، بسته S دو پا
3، به کپسوله کردن
|
|
تگ های محبوب: دیود لیزر تک امیتر 200 واتی 905 نانومتری به-18 تامین کنندگان، تولیدکنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










