
2W 3W 1310nm to Can Diode Laser Mount
ویژگی ها:
-
طول موج 1310 نانومتر در نزدیکی نقطه پراکندگی صفر فیبر نوری قرار دارد که به طور موثری اثر پراکندگی را کاهش می دهد و برای ارتباطات از راه دور مناسب است.
-
قدرت خروجی نوری بالا را فراهم می کند ، مناسب برای انتقال از راه دور یا برنامه های کاربردی با نیازهای قدرت سیگنال بالا.
-
طراحی بسته بندی جمع و جور و ادغام آسان در ماژول ها یا سیستم های ارتباطی نوری است.
- ارتباط نوری: برای سیستم های CWDM/DWDM ، شبکه های انتقال از راه دور و کلانشهر.
- سنجش نوری: از جمله تشخیص گاز ، سنجش دما و نظارت بر محیط زیست.
- لیزرهای صنعتی و پزشکی: می توان برای پردازش دقیق ، تجهیزات تشخیصی LIDAR و پزشکی استفاده کرد.
مشخصات
شماره شماره: to1310dl3
نام مورد: 1310nm 3W به دیود لیزر
| نوری | |
| طول موج مرکزی | 1310nm ± 10nm |
| قدرت خروجی | 3W |
| واگرایی سریع محور fwhm سریع | 30deg |
| واگرایی آهسته fwhm کند | 10deg |
| اندازه امپراطوری | 100 میلی متر |
| برق | |
| آستانه جریان فعلی | 1A |
| عملیاتی LOP فعلی | 9A |
| ولتاژ کار | 1.5V |
| گرمی | |
| دمای تست | 25 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -40 ~ 85 درجه |
نقاشی:

1310nm 10W برای بسته بندی لیزر لیزر قدرت بالا ، پایدار و گرما مناسب برای استفاده در طیف گسترده ای از زمینه ها مانند ارتباطات نوری ، LIDAR ، کاربردهای صنعتی و سنجش نوری است. طول موج 1310 نیوتن متر آن را برای انتقال از راه دور و با راندمان بالا مناسب می کند ، در حالی که بسته بندی To Pack یک طراحی جمع و جور ، بسیار گرمای و بسیار قابل اعتماد را فراهم می کند.
تگ های محبوب: 1310nm 2w 3w برای بسته بندی دیود لیزر Mount Mount Mode Mode ، تولید کنندگان چین ، کارخانه ، عمده فروشی ، ساخته شده در چین












