شرح
دیود لیزر 150 واتی 905 نانومتری TO-CAN 9 میلی متری تک امیتر
امکانات: حداکثر توان نوری تا 150 وات مناسب برای پالس های لیزر کوتاه از 1 تا 100 ns بسته متالایز با کیفیت خوب برای کاربردهای با حجم بالا برنامه های کاربردی: برد یاب لیزری (LRF) برای گلف بازان، شکارچیان، مهندسان عمران برنامه های کاربردی خودرو نظارت بر ترافیک |
شماره کالا: 9TO905DL150
نام مورد: لیزر دایود 150 وات 905 نانومتری 9 میلی متر TO
| نوری | |
| طول موج مرکز λ | 900 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 10 نانومتر |
| توان خروجی | 150W |
| طیف FWHM | 5 نانومتر |
| واگرایی محور سریع | 30 درجه |
| واگرایی محور آهسته | 12 درجه |
| اندازه پرتو | 200x140mm |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 30A |
| جریان آستانه | 0.75A |
| عرض پالس | 200 ثانیه |
| فرکانس تکرار | 5 کیلوهرتز |
| چرخه ی وظیفه | 0.20% |
| ولتاژ معکوس | & lt؛ 6 ولت |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 22-28℃ |
| دمای ذخیره سازی | -15-85℃ |
| ضریب دمای طول موج | 0.28 نانومتر/ºC |
ابعاد خارجی:
عکس محصول:
| |
تگ های محبوب: دیود لیزر تک امیتر 145w 905 نانومتری به 18 تامین کنندگان، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










