شرح
تراشه بره لیزری 880 نانومتری 300 وات لیزر دیود تک امیتر CW
ویژگی ها:
- توان بالا 300 وات، طول موج 880 نانومتر
- حالت کار QCW، تعداد امیتر 60
- حالت پلاریزاسیون TE، بازده شیب 1.2W/A
- روشنایی بالا، قابلیت اطمینان و پایداری بالا
- با هر پیکربندی خنکشده کانال Mirco موجود است
برنامه های کاربردی:
- روشنایی IR
- جزء پمپاژ لیزر
- کاربرد جراحی
- نیمه هادی برای پردازش مواد

برگه داده
شماره کالا: LC880SB300
نام مورد: تراشه لیزر دیود ساطع کننده نور
| نوری | |
| طول موج مرکزی | 880 نانومتر |
| توان خروجی | 300W |
| حالت کار | QCW |
| پهنای طیف | 4 نانومتر |
| تعداد امیتر | 60 |
| عرض امیتر | 120 میلی متر |
| امیتر پیچ | 160 میلی متر |
| فاکتور پر کردن | 75% |
| عرض نوار | 10000 میلی متر |
| طول حفره | 1500 میلی متر |
| ضخامت | 130 میلی متر |
| واگرایی محور سریع (FWHM) | 39 درجه |
| واگرایی محور آهسته (FWHM) | 12 درجه |
| حالت پلاریزاسیون | TE |
| بهره وری شیب | 1.2W/A |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 280A |
| آستانه Ith فعلی | 30A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 1.9V |
| راندمان تبدیل | 55% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 25 درجه |
| ضریب دمای طول موج | 0.3 نانومتر در درجه |
نقاشی:

این ویژگیها، لیزرهای نیمهرسانا را از نظر فناوری، مهمترین نوع لیزر میسازد. کاربردهای آنها بسیار گسترده است و شامل مخابرات نوری، ذخیره سازی داده های نوری، اندازه شناسی، طیف سنجی، پردازش مواد، پمپاژ لیزرهای دیگر و درمان های پزشکی می شود. تراشه های لخت می توانند لیزرهای زیادی بسازند و بسیاری از فروشندگان تجهیزات به مقدار زیاد خرید می کنند و سپس تجهیزات خود را می سازند. ما امیدواریم که محصولات ما بتوانند سود زیادی را برای شما به ارمغان بیاورند.
تگ های محبوب: 880 نانومتر 300 وات لیزر دیود تک امیتر CW تامین کنندگان تراشه لخت لیزری، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










