شرح
تراشه لیزر دیود چند امیتر 50 واتی 808 نانومتری CW برای کاربرد روشنایی
ویژگی ها:
طول موج مرکز: 808 نانومتر
طول میله: 10 میلی متر
حفره میله: 1 میلی متر
برنامه های کاربردی:
ارتباطات،
طیف سنج رامان
پردازش مواد لیزری
تجهیزات لیزری
لیزر صنعتی

توان خروجی 50 وات، طول موج مرکزی 808 نانومتر
قدرت دیگر نیز موجود است (100W,300W,500W)
حالت کار CW، حالت پلاریزاسیون TE، 19 قطره چکان
روشنایی بالا، قابلیت اطمینان بالا، پایداری بالا
با هر پیکربندی خنکشده کانال Mirco موجود است
بسته بندی COS موجود است
برگه داده
شماره کالا: LC808SB50
نام مورد: تراشه لیزر تک نوار 50 وات 808 نانومتری CW
| نوری | |
| طول موج مرکزی | 808 نانومتر |
| توان خروجی | 50W |
| حالت کار | CW |
| پهنای طیف | 19 |
| عرض امیتر | 150 میلی متر |
| حفره نوار | 1 میلی متر |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 50A |
| آستانه Ith فعلی | 8A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 2V |
| حرارتی | |
| دمای تست | 25 درجه |
| ضریب دمای طول موج | 0.3 نانومتر در درجه |
| ضریب دمای ذخیره سازی | 0.3 نانومتر در درجه |
نقاشی:

تگ های محبوب: تامین کنندگان تراشه لیزر تک نوار 50w 808nm cw، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










