ماژول دیود لیزر جفت شده با فیبر 320 وات 976 نانومتری
ماژول لیزر دایود همراه فیبر روشنایی بالا توان خروجی بیش از 320 وات را از یک فیبر NA 0.22 20 0 میکرومتر در طول موج 976 نانومتر ارائه میکند. ماژول روشنایی بالا دارای راندمان الکتریکی به نوری بهتر از 45 است. درصد و قدرت بیش از 90 درصد در محدوده NA 0.17 قرار دارد. این بر اساس تابش های چند تکی با استفاده از ترکیب پرتوهای نوری و قطبی و کوپلینگ فیبر است.
طراحی مبتنی بر امیتر چند تکی آنها اتلاف حرارت بسیار خوبی را از طریق بسته ارائه می دهد که منجر به عملکرد حرارتی عالی در طول عمر طولانی می شود. چندین ویژگی کلیدی شامل حفاظت از بازخورد 1040 تا 1200 نانومتر با جداسازی بازخورد > 30 دسی بل در سراسر محدوده است.
کاربرد:
مشخصات:
شماره کالا: FC976DL320
| نوری | ارزش معمولی |
| طول موج مرکز | 3±976 نانومتر |
| توان خروجی | 320W |
| پهنای طیفی FWHM | 6 نانومتر |
| فیبر | |
| شعاع خم فیبر | >60 میلی متر |
| هسته فیبر / روکش / قطر بافر | 200um/220um/320um |
| دیافراگم عددی فیبر | 0.22NA |
| طول فیبر | 1.5-2m |
| اتصال فیبر |
پایان برهنه |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 19.5-21A |
| آستانه Ith فعلی | 1.1A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 34-36V |
| راندمان تبدیل نیرو | 50 درصد |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی (غیر متراکم) | 15 تا 35 درجه |
| دمای ذخیره سازی (غیر متراکم) | -20~55 درجه |
| دمای طول موج ضریب | 0.35 نانومتر/درجه |
طراحی اندازه:
تگ های محبوب: تامین کنندگان ماژول دیود لیزر جفت شده فیبر 320w 976nm، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










