شرح
لیزر دایود افقی 808

توضیحات محصول
BrandNew انواع آرایه های دیود لیزری خنک کننده رسانا را ارائه می دهد. این آرایه های انباشته را می توان با 2 تا 20 میله دیود 100 W QCW تا 300 W QCW ساخت. بسته های فشرده و مستحکم با لحیم کاری سخت AuSn امکان کنترل حرارتی خوب و قابل اطمینان در دمای بالا را فراهم می کند.
نمای کلی
جزئیات سریع
>پشته G
>پشته افقی خنک شده با هدایت
>لیزر دایود QCW
برنامه های کاربردی:
پرتوهای لیزر از ماژولهای دیود لیزری انباشته افقی میتوانند با استفاده از منشورها و لنزها به یک نقطه نوری یا مستطیل یا خطی متمرکز شوند که چگالی انرژی بالایی دارد و برای کاربردهای درماتولوژی/زیباییشناسی، سنجش، دفاع و پردازش مواد مانند پردازش فلز، جوشکاری، بهینهسازی شده است. عملیات حرارتی و علامت گذاری

برگه اطلاعات:
شماره مورد: CC808HA200
| نوری | |
| طول موج مرکز λ | 808 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 10 نانومتر |
| توان خروجی | 200W |
| شماره های نوار | 2 |
| حالت کار | QCW |
| واگرایی محور سریع (FWHM) | 40 درجه |
| واگرایی محور آهسته (FWHM) | 10 درجه |
| عرض پالس (شرایط آزمایش) | 200 ما |
| فرکانس (شرایط آزمایش) | 25 هرتز |
| چرخه وظیفه | <2% |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 100A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 4V |
| آستانه Ith فعلی | 18A |
| حرارتی | |
| دمای تست | -45~60 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -55~85 درجه |
طراحی اندازه

تگ های محبوب: دیود لیزری نوار افقی 808 تامین کنندگان، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










