نوار دیود لیزری 100 واتی 808 نانومتری G-Stack
دیودهای لیزری انباشته افقی از میله های لیزر دیود متعددی تشکیل شده اند که در کنار هم قرار گرفته اند. این آرایه های انباشته را می توان با 2 تا 20 میله دیود 100 W QCW تا 300 W QCW ساخت. BrandNew هنوز هم میلههای دیود اختلاط با طولموجهای مختلف را برای ارائه طیف نوری گستردهای از انتشار ارائه میکند، که عملکرد آن برای ساخت اسکیم پمپاژ کارآمد در یک محیط غیر پایدار در دما مناسب است.

نمای کلی
ویژگی:
یک نوار
حالت کار: QCW
هدایت خنک شد
پشته افقی
این آرایهها در طیف گستردهای از طولموجهای استاندارد در دسترس هستند و میتوانند تقریباً بر روی تمام پلتفرمهای آرایه دیود لیزری جدید، از جمله بستههای G و Cs، بستهبندی شوند.
برنامه های کاربردی:
کاربردهای گسترده ای مانند پمپاژ لیزر حالت جامد، سلاح های انرژی هدایت شده، یافتن برد نظامی و تعیین هدف، حذف موهای زائد و جوشکاری، همگی از قدرت بالا و پیکربندی های انعطاف پذیر ارائه شده توسط این پشته ها بهره می برند.

برگه اطلاعات:
شماره کالا: CC808HA100
| نوری | |
| طول موج مرکز | 808±10nm |
| توان خروجی | 100W |
| حالت کار | QCW |
| واگرایی محور سریع (FWHM) | 50 درجه |
| واگرایی محور آهسته (FWHM) | 10 درجه |
| پهنای طیفی FWHM | 6 نانومتر |
| فرکانس | 3 هرتز |
| عرض پالس | 4 میلی ثانیه |
| چرخه وظیفه | <2% |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 100A |
| آستانه Ith فعلی | 15A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 2V |
| راندمان تبدیل نیرو | 50% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | -45-+60 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -55-+85 درجه |
نقاشی بسته:

تگ های محبوب: تامین کنندگان نوار دیود لیزری 100 واتی 808 نانومتری، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










