شرح
لیزر دیود فیبر 10w 1720nm
ویژگی ها:
- طول موج مرکز: 1720nm
- قدرت خروجی: 10W
- هسته فیبر: 400um
- پرتو هدف: موجود است
برنامه ها:
- استفاده پزشکی
- صنعت
- آنالایزر اندازه جزئی
- روشنایی لیزر

- با دقت بالا ، اندازه جمع و جور و عملکرد قابل اعتماد 1720nm آن را به یک ابزار ارزشمند برای برنامه های سنجش گاز تبدیل می کند.
- توانایی آن در تشخیص و تجزیه و تحلیل گازهای خاص با حساسیت و دقت بالا امکان بهبود نظارت بر محیط زیست ، ایمنی و تحقیقات علمی .
- لیزر دیود همراه با فیبر 1720 نانومتری محصولی مدرن است که ترکیبی از اندازه جمع و جور ، فیبر SMA قابل جدا شدن ، یک ترمیستور و TEC برای ارائه عملکرد بی نظیر و تطبیق پذیری {5.
برگه
| نوری | |
| طول موج مرکزی | 1720 نانومتر |
| تحمل طول موج | 20 نانومتر |
| قدرت خروجی | 10W |
| فیبر | |
| هسته فیبر | ۴۰۰ میکرومتر |
| طول فیبر | ژاکت 1M/0.9 میلی متر |
| دیافراگم عددی فیبر | 0.22na |
| برق | |
| عملیاتی LOP فعلی | 7A |
| آستانه جریان فعلی | 1A |
| ولتاژ عملیاتی | 10V |
| پرتوی هدف | موجود |
| گرمی | |
| دمای عملیاتی | 25 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -30 ~ 70 درجه |
طراحی:
تفاوت بین لیزر دیود و لیزر فیبر چیست؟
لیزر فیبر دارای منبع فیبر و طول موج معمولاً 1064 نانومتر است ، که فلزات به راحتی .}} لیزر فیبر بدون شک بهترین لیزر برای برش/حکاکی فلزات است .} لیزر دیود با استفاده از منبع مناسب از 550 نانومتر است. حکاکی غیر متال و فلزات.
تگ های محبوب: 10W 1720NM فیبر همراه با لیزر دیود همراه ، تولید کنندگان چین ، کارخانه ، عمده فروشی ، ساخته شده در چین










