دیود لیزر همراه با فیبر قابل جدا شدن 45W 808 نانومتری
این دیودهای لیزر 808 نانومتری فیبر همراه با رنگ آمیزی CW تا 45 وات از یک رنگدانه فیبر هسته 200 میکرومتر ارائه می دهند. بسته بندی این دستگاه ها برای اطمینان از قابلیت اطمینان بالا از طریق یک طراحی حرارتی پیشرفته ساخته شده است. این لیزرهای چند حالته عرض طیفی کمتر از 6 نانومتر و اتصال فیبر کارآمد را ارائه می دهند. این منابع دارای یک فوتدیود مانیتور یکپارچه هستند که به کاربر امکان می دهد آنها را در یک حالت بازخورد برق و یک لیزر با هدف قرمز / خلبان کم قدرت هدایت کند تا تنظیم لیزر ایمن و ادغام در برنامه شما را تسهیل کند.


نشان
دیود لیزر 808 نیوتن متر طراحی شده برای مدت زمان طولانی در قدرت عملیاتی:
طراحی حرارتی بسته به این لیزرها اجازه می دهد تا در دماهای بالا تا 70 درجه کار کنند. مدیریت گرما و اتلاف حرارتی تا حدی از طریق صافی سطح بالا و پایان صفحه پایه حاصل می شود که می توان به راحتی در یک سینک گرما لحیم کرد. بسته لیزر شامل یک ترمیستور داخلی 10 KΩ است که امکان اندازه گیری دما را فراهم می کند.
برگه داده ها
شماره مورد: fc808dl 45- d
| نوری | |
| طول موج مرکزی | 808nm ± 5 نانومتر |
| قدرت خروجی | 45W |
| فیبر | |
| فیبر سدیم | 0. 22NA |
| طول فیبر | 1m |
| اتصال فیبر | SMA 905- sma905 |
| برق | |
| عملیاتی IOP فعلی | 10A |
| جریان آستانه | 2A |
| ولتاژ عملیاتی | 12V |
| گرمی | |
| دمای تست | 25 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -20 ~ 70 درجه |
| ضریب دمای طول موج | 0. 3nm/ درجه |
نقاشی:

تگ های محبوب: 45W 808 نانومتر فیبر قابل جدا شدن فیبر همراه با لیزر دیود ، تولید کنندگان چین ، کارخانه ، عمده فروشی ، ساخته شده در چین










