لیزر دیود کوپل شده فیبر 50 واتی 808 نانومتری با PSU

توضیحات محصول
راندمان بالا و پایداری بالا: دیودهای لیزر می توانند انرژی الکتریکی را به طور موثر به انرژی لیزر تبدیل کنند و راندمان تبدیل معمولاً بالای 50 درصد است که بسیار بیشتر از سایر انواع لیزرها است. علاوه بر این، دستگاه یکپارچه دیود لیزر دارای مزایای نویز کم، ویژگیهای جریان ثابت خوب، جریان پایدار و توانایی ضد تداخل قوی است که از پایداری و قابلیت اطمینان خروجی اطمینان حاصل میکند.
Long life: The average service life of laser diodes exceeds 10,000 hours, and the service life of some high-end products can even reach more than 20,000 hours, which greatly reduces the maintenance frequency and replacement cost of the equipment
ابعاد کوچک و وزن سبک: دیود لیزر دارای ساختار فشرده، اندازه کوچک و وزن سبک است که برای استفاده در تجهیزات کاربردی قابل حمل و موبایل بسیار مناسب است.
مشخصات:
شماره مورد: FC808DL50PSU
نام مورد: لیزر دایود فیبر کوپل شده 50 وات 808 نانومتری با PSU
| نوری | |
| طول موج مرکز | 808±5nm |
| توان خروجی | 0-50W |
| حالت کار | CW/Pulse |
| فیبر | |
| شعاع خم فیبر | >60 میلی متر |
| طول فیبر | 1~3m |
| هسته فیبر | 200um، چند-حالت |
| دیافراگم عددی فیبر | 0.22NA |
| اتصال فیبر | SMA905 در انتهای دیافراگم |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 25A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 24V |
| حالت کنترل | |
| حالت CW داخلی | از دستگیره پنل جلویی برای تنظیم برق، کلید کنترل دکمه استفاده کنید |
| حالت CW خارجی | برای دسترسی به سیگنالهای خارجی با استفاده از-رابط کنترل سابق، قدرت کنترل آنالوگ، سوئیچهای کنترل سطح TTL |
| حالت RS232 | EX:RS232 به کامپیوتر متصل می شود و از نرم افزار "BrandNew RS232 Terminal" برای کنترل دستگاه استفاده می کند. |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | -20-45 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -30-70 درجه |
تگ های محبوب: لیزر دیود کوپل شده فیبر 50w 808 نانومتری با تامین کنندگان psu، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










