شرح
لیزر دیود تک نوار 808 نانومتری 20 واتی CS
توضیحات محصول
این یک بسته خنککننده هدایت (CS{0}}Mount) میله دیود لیزری با قدرت بالا (آرایه دیود لیزری) است. طول موج این نوار دیود حدود 808 نانومتر است. این محصول در آزمایشگاه خود ما نصب شده است.
ویژگی ها:
حالت کار CW، توان خروجی 20 وات، طول موج مرکزی 808 نانومتر
نوار CS بسته خنکشده با هدایت
پروفیل پرتو یکنواخت، طیف باریک
پیکربندی استاندارد و بسته طراحی مشتری{0}}
نوار لیزر از آلمان وارد شده است، پایداری و اطمینان بالا
برنامه های کاربردی:
پمپاژ لیزری حالت جامد (لیزر DPSS)
کوپلینگ فیبر لیزری دایود
درمان پزشکی
تحقیق و آزمایش
نور مادون قرمز
سایر کاربردهای صنعتی

طراحی
![product-1-1 {]Q1CGTG9SE$P0ON4BJ}9W1](/Content/upload/201998745/201907231444504586006.png)
برگه داده
| نوری | |
| طول موج مرکز | 808 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 10 نانومتر |
| توان خروجی | 20W |
| پهنای طیفی FWHM | کمتر یا مساوی با 6 نانومتر |
| بهره وری شیب | ~1.1W/A |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 25A |
| آستانه Ith فعلی | 12A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 2.0V |
| راندمان تبدیل نیرو | 50% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15 تا 30 درجه |
| دمای ذخیره سازی | 0-55 درجه |
| ضریب دما | ~ 0.3 نانومتر / درجه |
تگ های محبوب: تامین کنندگان لیزر دیود تک نوار 808 نانومتری 20 وات cs، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










