شرح
نوار لیزر دیود 100W
100W نوار لیزر دیود برای دیود لیزر مو برداشتن ماشین تعمیر خدمات استفاده می شود. همچنین می توان از آن برای پمپاژ صنعتی و لیزر زوج استفاده کرد.
> کانال میکرو کولر آلمان وارداتی
>: بیش از 10000 ساعت
> طراحی برای دستگاه لیزر دیود کانال میکرو


| نوری | |
| طول موج مرکز λ | 808nm |
| تحمل طول موج | ±5nm |
| قدرت خروجی | 100W |
| عرض طیفی FWHM | ≤3nm |
| عرض طیفی FW90٪E | ≤6nm |
| واگرایی محور سریع (FWHM) | ۴۰دیگ |
| واگرایی محور آهسته (FWHM) | ۱۰دیگ |
| حالت قطبش | Tm |
| کارایی شیب | ≥1.0W/A |
| برق | |
| عامل جریان Iop | ≤110A |
| آستانه Ith جریان | ≤20A |
| عامل ولتاژ وپ | ≤2V |
| بهره وری تبدیل قدرت | ≥55٪ |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15~30 درجه سانتی گراد |
| دمای ذخیره سازی | 0-55 درجه سانتی گراد |
| ضریب دمای طول موج | ~0.28nm/°C |
| خنک کننده | آب دیونیزه |
| نرخ جریان / نوار | 0.4-0.7L / دقیقه |
| فشار وارده مكس | 380kPa |
| مقاومت | 0.25-5MΩ*cm |
گواهینامه
روش سفارش:
1. تماس با ما برای اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل
2. ما ارسال PI به شما برای پرداخت، مدت پرداخت T / T یا اتحادیه غربی است
3. هنگامی که پرداخت انجام می شود، ما تولید ترتیب
4. زمان تحویل است 1-4 هفته بستگی به ترتیب مختلف qty و درخواست.
5. پس از تحویل، ما به شما DHL UPS FedEx TNT ردیابی شماره ارسال کنید.
6. گارانتی کیفیت یک سال است.
تگ های محبوب: 100w دیود لیزر تامین کنندگان نوار ، تولید کنندگان چین ، کارخانه ، عمده فروشی ، ساخته شده در چین










