شرح
980nm 100w آب سرد تک نوار دیود لیزر
| |
مشخصات |
| نوری | |
| طول موج مرکز λ | 980nm |
| تحمل طول موج | ±5nm |
| قدرت خروجی | 100W |
| عرض طیفی FWHM | ≤3nm |
| عرض طیفی FW90٪E | ≤6nm |
| واگرایی محور سریع (FWHM) | ۴۱دیگ |
| واگرایی محور آهسته (FWHM) | ۱۲دیگ |
| حالت قطبش | Tm |
| کارایی شیب | ≥1.0W/A |
| برق | |
| عامل جریان Iop | ≤105A |
| آستانه Ith جریان | ≤20A |
| عامل ولتاژ وپ | ≤2V |
| بهره وری تبدیل قدرت | ≥56٪ |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15~30 درجه سانتی گراد |
| دمای ذخیره سازی | 0-55 درجه سانتی گراد |
| ضریب دمای طول موج | ~0.28nm/°C |
| خنک کننده | آب دیونیزه |
| نرخ جریان / نوار | 0.4-0.7L / دقیقه |
| فشار وارده مكس | 380kPa |
| مقاومت | 0.25-5MΩ*cm |
بسته بندی:
10pcs مجموعه ای در case(طبق درخواست شما).

تحویل
به طور معمول 2-3 هفته.
ما ميتونيم در رو به در پيشنهاد بديم خدمات از طریق هوا و یا از طریق دریا، فقط در درخواست واقعی خود بستگی دارد. مانند DHL، UPS, TNT, FEDEX.

مدت پرداخت
T/T و
وسترن یونیون برای انتخاب های شماست.
کامپانی ما


مشاهده کارخانه


گواهی نامه

تماس با ما













