شرح
دیود لیزر کوپل شده با فیبر 10 وات 808 نانومتری
مشخصات فنی
| شماره کالا: FC808DL8 | |
| نام مورد: دیود لیزر جفت شده با فیبر 10 وات 808 نانومتری | |
| نوری | |
| طول موج مرکز λ | 5±808 نانومتر |
| توان خروجی | 10W |
| حالت کار | CW |
| پهنای طیفی FWHM | 6 نانومتر |
| & gt؛ 90٪ قدرت | 0.15NA |
| بهره وری شیب | 0.95W/A |
| فیبر | |
| شعاع خم فیبر | & gt؛ 60 میلی متر |
| طول فیبر | 1m |
| هسته فیبر / روکش / قطر بافر | 200um/240um/320um |
| دیافراگم عددی فیبر | 0.22NA |
| اتصال فیبر | SMA905 |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 10.5A |
| آستانه Ith فعلی | 1.8A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 2.0V |
| راندمان تبدیل نیرو | 40% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی (غیر متراکم) | 15~35℃ |
| دمای ذخیره سازی (غیر متراکم) | -30-70℃ |
| ضریب دمای طول موج | ~0.3nm/℃ |

کارخانه ی ما

گواهینامه ها

با ما تماس بگیرید
|












