شرح
860دیودهای لیزر 1 وات تا 9 میلیمتر
طول موج های دیگر موجود است:
790nm، 808nm، 830nm، 860nm، 880nm، 940nm، 976nm
کاربرد:
پمپاژ لیزری، پردازش مواد، صنعت، پزشکی، چاپ، نمایش، طرح ریزی، دفاع، تحقیقات نظامی و علمی.

برگه داده:
شماره مورد: به860DL1
نام مورد: 1W 860nm 9mm TO Laser Diode
| نوری | |
| طول موج مرکز | 860nm |
| تحمل طول موج | ± 10 نانومتر |
| توان خروجی | 1W |
| واگرایی محور سریع | 35 درجه |
| واگرایی محور آهسته | 10 درجه |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 1A |
| آستانه Ith فعلی | 80 میلی آمپر |
| ولتاژ کاری | 2V |
| ولتاژ معکوس LD | <2V |
| بهره وری شیب | 1.1W/A |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | -40 تا 70 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -40 تا 80 درجه |
نقاشی:

تگ های محبوب: 860nm 1w تا 9 ld دیودهای لیزر تامین کنندگان، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










