گیرنده نوری 50G APD-TIA TO-CAN
پین 50G-TIA TO46 یک تقویتکننده امپدانس-ترانس با سرعت بالا- است که برای استفاده در سیستمهای ارتباطی نوری طراحی شده است. این محصول برای کاربردهایی که نیاز به حساسیت بالا و عملکرد کم صدا دارند ایده آل است.
پین-TIA (تقویتکننده ترانسمپدانس فوتودیود{{1}) یک جزء رایج در سیستمهای ارتباط نوری است که برای تبدیل سیگنالهای نوری به سیگنالهای الکتریکی استفاده میشود. پین 50G-TIA TO46 برای استفاده با سیگنالهای نوری 50 گیگابیت در ثانیه طراحی شده است، و برای برنامههایی مانند فیبر-به-خانه (FTTH) و مرکز داده ایدهآل است.
ویژگی ها
افزایش گذرا دیفرانسیل معمولی 5kΩ
ظرفیت کم با سرعت بالا Ge/Si APD
منبع تغذیه 3.3 ولت
محدوده دمای عملیاتی گسترده: -40 درجه تا +85 درجه
برنامه های کاربردی
50GBASE حمل و نقل طولانی-
بی سیم 5G
ماژول دو طرفه
توضیحات
50 گیگابیت بر ثانیه APD-TIA در بسته TO-46.
این گیرنده نوری برای استفاده در فرستندهها و فرستندهها برای دادهها و برنامههای مخابراتی با سرعت 1290 نانومتر تا 1315 نانومتر طراحی شده است.

برگه داده:
| حداکثر مطلق رتبه بندی | |
| دمای ذخیره سازی | -40-+85 درجه |
| دمای لحیم کاری | 260/2 درجه بر ثانیه |
| شرایط عملیاتی توصیه شده | |
| دمای عملیاتی | 25 درجه |
| ولتاژ عملیاتی TIA | 3.3V |
| Opto - مشخصه الکتریکی | |
| طول موج نوری | 1290-1315 نانومتر |
| جریان عرضه | 65-81 میلی آمپر |
| منبع تغذیه | 3.3V |
| ولتاژ شکست | 15-22V |
| جریان تاریک | 3-5 nA |
| پهنای باند | 22 گیگاهرتز |
| حساسیت | -18.5dBm |
| پاسخگویی | 5A/W |
| در حال بارگذاری خروجی | 100Ω |
بسته:

تگ های محبوب: 50 گرم apd-tia to-تامین کنندگان گیرنده نوری، سازندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










