2.5G بهمن فوتودیود-تقویت کننده ترانس امپدانس
APD TIA (تقویت کننده ترانس ایمپدانس دیود بهمنی -) نوعی ردیاب نوری است که از اثر بهمنی استفاده می کند. سیگنال نوری ورودی را به سیگنال الکتریکی تبدیل می کند و آن را تقویت می کند تا قدرت سیگنال را افزایش دهد. با توجه به اثر بهمنی، APD TIA حساسیت و بهره بالاتری نسبت به PIN TIA دارد. با این حال، APD TIA به دلیل پیچیدگی ساختار داخلی خود از سطح نویز بالاتری نیز برخوردار است.
ویژگی ها
عملیات طول موج بلند
بسته بندی: TO-46
مدار داخلی AGC
خروجی دیفرانسیل
قابلیت اطمینان عالی، مطابق با الزامات اتحادیه اروپا RoHS
حساسیت بالا
برنامه های کاربردی
GPON، OC-48، 2xFC
گیرنده های APD Long Reach
فرستنده های SFF، SFP، GBIC، 1x9

برگه داده:
| حداکثر مطلق رتبه بندی | |
| دمای ذخیره سازی | -65-+150 درجه |
| ولتاژ تغذیه TIA | -0.5-+4.5V |
| ولتاژ منبع تغذیه APD | 60V |
| جریان معکوس APD | 2 میلی آمپر |
| برق نوری ورودی | 5 میلی وات |
| دمای لحیم کاری | 260/10 درجه بر ثانیه |
| شرایط عملیاتی توصیه شده | |
| دمای عملیاتی | 25 درجه |
| ولتاژ عملیاتی TIA | 3.3V |
| ولتاژ عملیاتی APD | 3.0-6.0V |
| Opto - مشخصه الکتریکی | |
| طول موج نوری | 900-1650 نانومتر |
| جریان عرضه | 39 میلی آمپر |
| ولتاژ شکست | 40-52V |
| جریان تاریک | 10nA |
| پاسخگویی | 13A/W |
| پهنای باند | 2.5 گیگاهرتز |
| حساسیت | -32.0dBm |
| اضافه بار نوری | 0dBm |
نقاشی:

تگ های محبوب: 2.5 گرم فتودیود بهمنی-تامین کننده تقویت کننده عبوری، سازندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










