تراشه لیزر 9 میلیواتی 940 نانومتری VCSEL
ویژگی های کلیدی
طراحی شده برای کاربردهای حسگر سه بعدی با حجم بالا (ToF، نور ساختاریافته، استریو فعال، روشنگرهای سیل)
حالت تک طولی، چند حالته جانبی
توان خروجی نوری مقیاس پذیر (0.5-4W)
میدان دور به شکل دونات، متقارن
قابل نصب روی سطح
عملیات غیر هرمتیک
قابلیت اطمینان بالا

مشخصات
| پارامتر | تایپ کنید |
| طول موج مرکز | 10±940 نانومتر |
| توان خروجی | 4W |
| عرض طیف | 3 نانومتر |
| بهره وری شیب | 0.95W/A |
| جریان آستانه | 1200A |
| دمای طول موج ضریب | 0.07 نانومتر/℃ |
| ولتاژ بهره برداری | 2.3V |
تگ های محبوب: لیزر vcsel آرایه 4w در 940nm تامین کنندگان، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین











