شرح
تراشه لیزر 1W 940 نانومتری VCSEL
توضیحات محصول
لیزرهای دیود ساطع کننده عمودی-سطح حفره- در سه دهه گذشته به دلیل هزینه کم و قابلیت اطمینان بالا محبوب شده اند. آنها یک انتخاب عالی برای ارتباطات و شبکه های داده با برد کوتاه هستند. توان خروجی و طول موج آنها بسته به نیازهای برنامه متفاوت است
ابعاد
جلو: 32 میلی × 32 میلی متر (800 ± 25 میلی متر × 800 ± 25 میلی متر)
پشت: 32 میلی × 32 میلی متر (800 ± 25 میلی متر × 800 ± 25 میلی متر)
ضخامت: 6 میل (25±150 میلی متر)
پد باندینگ: 100±10mm×730±15um
دیافراگم: 10±2 um
گام انتشار: 48±1 um
تعداد انتشار: 233

خصوصیات
| پارامتر | تایپ کنید |
| طول موج مرکز | 10±940 نانومتر |
| توان خروجی | 1W |
| ولتاژ جلو | 1.8V |
| نیم موج | 2.4 نانومتر |
| بهره وری شیب | 0.87W/A |
| طول موج غالب | 40.7% |
| دمای طول موج ضریب | 0.07 نانومتر در درجه |
| جریان معکوس | 1uA |
تگ های محبوب: تامین کنندگان تراشه لیزری vcsel 1w 940nm، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










