شرح
لیزر دیود 10 وات 915 نانومتری COS
توضیحات محصول
مانند پایه C-، CoS (تراشه روی پایه فرعی) لیزر را بدون محافظت در معرض تراشه یا سیمهای باند آن قرار میدهد. کاربر باید در حمل و نصب این نوع پکیج آگاه باشد. CoS همچنین زمانی که سایر اجزای نوری باید در مجاورت بسیار نزدیک به قسمت جلویی قرار گیرند، بسیار مطلوب است. زیرشاخه AlN یک رسانای عالی گرما است، اما CoS به خنک کردن نیاز دارد.
پارامترهای کلیدی:
طراحی تراشه روی ساب
P Down بسته مهر و موم شده
پایداری بالا
عمر طولانی
قابلیت اطمینان بالا
پیوند AuSn
انطباق با RoHS
کاربرد:
پزشکی
چاپ
صنعت
پمپاژ

برگه داده:
شماره مورد: COS915DL10
| نوری | |
| طول موج مرکز | 915 نانومتر |
| توان خروجی | 10W |
| پهنای طیفی FWHM | کمتر یا مساوی با 6 نانومتر |
| بهره وری شیب | 1.0W/A |
| واگرایی محور سریع | 60 درجه |
| واگرایی محور آهسته | 11 درجه |
| حالت پلاریزاسیون | TE |
| اندازه امیتر | 94 ماه |
| برقی | |
| جریان آستانه | 0.5A |
| جریان عملیاتی | 12A |
| ولتاژ عملیاتی | 1.65V |
| راندمان تبدیل نیرو | 58% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15-55 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -30-70 درجه |
| دمای طول موج ضریب | 0.3 نانومتر / درجه |
طراحی

تگ های محبوب: تامین کنندگان لیزر دیود 10w 915 نانومتری، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










