شرح
قطعات یدکی دیود لیزر چین، 808 نانومتر 10 بار کانال لیزری ماکرو دایود پشته عمودی با میله های ایالات متحده برای دستگاه زیبایی از بین بردن موهای زائد.
BrandNew Technology از تراشه وارداتی ایالات متحده و مواد هیت سینک ژاپنی استفاده می کند، سپس در آزمایشگاه خود ما نصب می شود.
بنابراین کیفیت ما باید در بازار برتر باشد.
گارانتی 18 ماهه بدون محدودیت شات.
معمولاً از پشته لیزری 6 میله یا 10 میله استفاده می کنیم، مشخصات زیر:
| نوری | |
| طول موج مرکز | 808 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 15 نانومتر |
| حالت کار | QCW |
| توان خروجی در هر بار | 60W |
| تعداد میله ها | 10 |
| فاصله نوار به نوار | 2 میلی متر |
| واگرایی محور سریع (FWHM) | 38 درجه |
| واگرایی محور آهسته (FWHM) | 12 درجه |
| حالت پلاریزاسیون | TE |
| بهره وری شیب | ≥1.0W/A |
| عرض پالس | ≤400 میلیثانیه |
| چرخه ی وظیفه | ≤40% |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 55A |
| آستانه Ith فعلی | 12A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 21V |
| راندمان تبدیل نیرو | 45% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15~30℃ |
| دمای ذخیره سازی | 0-55℃ |
آزمایشگاه ما

چرا ما را انتخاب کنید تا کسب و کار قابل اعتماد؟

برای یک گفتگوی خوب هم اکنون با ما تماس بگیرید.

تگ های محبوب: قطعات یدکی میله های لیزری دیود پشته تامین کنندگان، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










