شرح
Micro Channel 500W 808nm Diode Laser Bar Venus
لیزر دیود پشته عمودی به کانال میکرو و کانال ماکرو تقسیم می شود. ما هر دوی آنها را ارائه می دهیم، و همچنین می توانیم پشته ها را متناسب با دسته شما سفارشی کنیم. پشته های ما زمان ضمانت طولانی دارند، حدود 20 ماه است.
مزیت - فایده - سود - منفعت:
3 ~ 16 میله اختیاری است
گارانتی طولانی مدت 20 ماه
روشنایی بالا، قابلیت اطمینان بالا و پایداری
تحویل سریع 1 تا 3 هفته کاری
کاربرد:عمدتاً برای حذف دائمی موهای زائد بدون درد

برگه داده
شماره مورد: WC808VS500
نام مورد: Micro Channel 808nm Diode Laser Bar Venus
| نوری | |
| طول موج مرکز | 808 نانومتر |
| توان خروجی در هر بار | 100W |
| تعداد میله ها | 5 |
| عرض پالس | کمتر یا مساوی با 400 میلیثانیه |
| چرخه کار | کمتر یا مساوی 40 درصد |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | ~100A |
| آستانه Ith فعلی | ~10A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | ~12V |
| راندمان تبدیل نیرو | ~ 50 درصد |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 20 تا 30 درجه |
| دمای ذخیره سازی | 0-55 درجه |
نقاشی:

تگ های محبوب: میکرو کانال 808 نانومتری نوار لیزر دیود ونوس تامین کنندگان، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










