قطعات یدکی دیود 808
امکانات:
طراحی ویژه برای اکثر دستگاه های حذف موهای چینی مانند ADSS، Apolo، Sincoheren و غیره.
بیش از 50 میلیون شات طول عمر و 1.5 سال گارانتی.
لحیم کاری Ausu قابلیت اطمینان بالا را تضمین می کند
808 نانومتر یا ترکیب طول موج سه گانه برای انتخاب شما
قدرت بالا و طول عمر بالا
برای اطلاعات بیشتر، لطفاً آزادانه با من تماس بگیرید! (info@brandnew-china.com)


برگه داده
شماره مورد: WC808VS600
| نوری | |
| طول موج مرکز | 808 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 10 نانومتر |
| توان خروجی در هر بار | 50W/60W |
| تعداد میله ها | 10 |
| عرض پالس | ≤400 میلیثانیه |
| چرخه کار | ≤40% |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | ~50A/60A |
| آستانه Ith فعلی | ~10A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | ~19V |
| راندمان تبدیل نیرو | ~50% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 20~30℃ |
| دمای ذخیره سازی | 0-55℃ |
نقشه کشی بسته

سوالات متداول:
آیا می توانید پشتیبانی فناوری ارائه دهید؟
بله، ما یک تیم پشتیبانی فن آوری حرفه ای برای خدمات به موقع شما داریم.
چگونه می توان یک سفارش را ادامه داد؟
1. برای جزئیات بیشتر از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید
2. ما PI را برای پرداخت برای شما ارسال می کنیم، مدت پرداخت T/T یا Western Union است
3. هنگامی که پرداخت انجام شد، ما تولید را ترتیب می دهیم
4. زمان تحویل 1-2 هفته است به تعداد سفارش و درخواست متفاوت بستگی دارد.
5. پس از تحویل، شماره ردیابی TNT FedEx DHL UPS را برای شما ارسال می کنیم.
تگ های محبوب: دیود 808 تامین کنندگان قطعات یدکی، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










