شرح
میله لیزر دیود 10 بار 808 نانومتری برای تعویض دسته
بررسی اجمالی:
مدل استاندارد، توان خروجی 500 وات، 10 میله لیزر
محصولات موجود است، تحویل سریع
20 ماه زمان گارانتی،>؛ 30 میلیون شات
پیکربندی استاندارد و بسته طراحی مشتری
هندسه ها و محفظه های سفارشی موجود است
کاربرد:lft صورت، جوانسازی پوست، لیزر موهای زائد


برگه داده
شماره مورد: WC808VS500
نام مورد: تعویض دسته میله لیزر دیود 808 نانومتری
| نوری | |
| طول موج مرکز | 808 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 10 نانومتر |
| حالت کار | QCW |
| توان خروجی در هر بار | 50W |
| تعداد میله ها | 10 |
| واگرایی محور سریع (FWHM) | 38 درجه |
| واگرایی محور آهسته (FWHM) | 12 درجه |
| عرض پالس | ≤400 میلیثانیه |
| چرخه کار | ≤40% |
| برقی | |
| جریان عملیاتی | ~50A |
| جریان آستانه | ~10A |
| ولتاژ بهره برداری | ~18V |
| راندمان تبدیل | ~50% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 20~30℃ |
| دمای ذخیره سازی | 0-55℃ |
نقاشی:

تگ های محبوب: تامین کنندگان جایگزین دسته لیزر دیود 808 نانومتری، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










