شرح
لیزر دایود فیبر جفت شده 45 واتی 878.6 نانومتری
ویژگی کلیدی: طول موج تثبیت شده
لیزرهای دیود جفت شده فیبر Brandnew's با قدرت و روشنایی بالاتر به تکامل خود ادامه می دهند.
لیزر دایود برندنیو'؛ قابلیت اطمینان و کارایی بی نظیر خود را با جفت کردن دیودهای تک امیتر پرقدرت با روشنایی بالا با طراحی نوری اختصاصی برای اتصال فیبر کارآمد حفظ می کند.

مشخصات
شماره کالا: FC8786DL45
| نوری | |
| طول موج مرکز | 878.6 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 0.5 نانومتر |
| توان خروجی | 45W |
| پهنای طیفی FWHM | 1 نانومتر |
| بهره وری شیب | 5.8W/A |
| فیبر | |
| قطر هسته فیبر | 400 میلی متر |
| دیافراگم عددی فیبر | 0.22NA |
| طول فیبر | 2m |
| اتصال فیبر | SMA905 |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 8.7A |
| آستانه Ith فعلی | 1A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 9.7V |
| راندمان تبدیل نیرو | 44% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 25~35℃ |
| دمای ذخیره سازی | -20-70℃ |
| ضریب دمای طول موج | ~0.02nm/℃ |
طراحی
![IP9L3G6WU]EG0[)70KD0N6R](/Content/uploads/201998745/201912301542577749754.png)
تگ های محبوب: تامین کنندگان ماژول لیزر دیود دیود جفت شده فیبر 45w 878.6 نانومتری، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










