لیزر دیود فیبر جفت شده با طول موج 180 وات 976 نانومتر
لیزر دیود جفت شده فیبر قفل شده با طول موج 180 وات 976 نانومتری از یک دیود لیزری نیمه هادی فیبر، یک فیبر نوری و یک نوری شکل دهنده پرتو تشکیل شده است. دیود لیزر نیمه هادی از یک ماده نیمه هادی تشکیل شده است که بین دو الکترود قرار گرفته است و یک پرتو باریک و هماهنگ از نور لیزر در طول موج های مادون قرمز نزدیک- تولید می کند. پرتو خروجی به فیبر نوری تک حالته یا چند حالته متصل می شود که نور را در فواصل طولانی با حداقل کاهش شدت هدایت می کند. اپتیک شکل دهنده پرتو شامل عدسی ها و توری های پراش است که برای شکل دادن و کنترل جهت پرتو خروجی استفاده می شود.
جزئیات سریع:
دیودها بهعنوان منابع گرمای توزیعشده عمل میکنند و به معماریهای خنکشده با هوا- یا آب{{1} با قابلیت اطمینان بالا قابل پیشبینی اجازه میدهند.

برگه اطلاعات:
| نوری | |
| طول موج مرکز | 1±976 نانومتر |
| توان خروجی | 180W |
| پهنای طیفی FWHM | 1 نانومتر |
| تغییر طول موج با جریان | 0.03nm/A |
| فیبر | |
| هسته فیبر / روکش / قطر بافر | 200um/220um/320um |
| دیافراگم عددی فیبر | 0.22NA |
| طول فیبر / لوله محافظ فیبر | ژاکت کامل 1.5 ~ 2 متر / 0.9 میلی متر |
| اتصال فیبر | پایان برهنه |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 13-14A |
| آستانه Ith فعلی | 0.9A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 31~35V |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی (غیر-تراکم) | 25 تا 35 درجه |
| دمای ذخیرهسازی (غیر-تراکم) | -20 تا 70 درجه |


تگ های محبوب: تامین کنندگان لیزر دیود کوپل شده فیبر 180w 976nm قفل شده، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










