لیزر دیود فیبر جفت شده 15W 976nm 976nm 980nm
لیزر دیود کوپل شده فیبر 15W 975nm/976nm/980nm با تبدیل تابش نامتقارن از تراشه دیود لیزر به فیبر خروجی با قطر هسته کوچک با استفاده از میکرو اپتیک های ویژه به دست می آید.
ادغام همه کاره: قالب فیبر{0}}همراه با حداقل نیاز به تراز، امکان ادغام آسان در سیستمهای مختلف، از ماشینهای تولیدی گرفته تا دستگاههای پزشکی را فراهم میکند.
ویژگی:
فیبر دیافراگم عددی 0.22NA
دیافراگم 105 میکرومتر
اتصال فیبر CO/ST/SMA، برای انتخاب شما
قابلیت اطمینان بالا
مجموعهای از ماژولها از فناوری کوپلینگ دیود استفاده میکنند که میتواند عملکرد قابل اعتماد طولانیمدت دیود را تضمین کند. در عین حال، تامین تراشه پایدار و قابل اعتماد، قابلیت اطمینان طولانی مدت محصولات را تضمین می کند


طراحی
![product-1-1 {68]2053`9%WROSR[96KR$N](/Content/upload/201998745/201907241612472132641.png)
برگه داده
| نوری | |
| طول موج مرکز | 976 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 10 نانومتر |
| توان خروجی | 15W |
| پهنای طیفی FWHM | کمتر یا مساوی 7 نانومتر |
| >قدرت 90 درصد | 0.15NA |
| بهره وری شیب | بزرگتر یا مساوی 1.8W/A |
| فیبر | |
| شعاع خم فیبر | >30 میلی متر |
| هسته فیبر / روکش / قطر بافر | 105um/125um/250um |
| دیافراگم عددی فیبر | 0.22NA |
| اتصال فیبر | CO/ST/SMA |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | کمتر یا مساوی 11.5A |
| آستانه Ith فعلی | کمتر یا مساوی 0.9A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | کمتر یا مساوی 3.7 ولت |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15 تا 55 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -30-70 درجه |
تگ های محبوب: تامین کنندگان لیزر دیود جفت فیبر 15W 975nm 976nm 980nm، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










