
01
گزینه های چند طول موج
از بین طول موج های 638 نانومتر، 808 نانومتر، 980 نانومتر و 1064 نانومتر انتخاب کنید تا به نگرانی های مختلف پوست رسیدگی کنید و از برنامه های درمانی شخصی اطمینان حاصل کنید.
02
طراحی فیبر همراه
این محصول تحویل کارآمد انرژی لیزر را تضمین می کند، اتلاف انرژی را به حداقل می رساند و نتایج درمان را بهبود می بخشد.
03
درمان های تخصصی پوست
برای درمان ضایعات عروقی، رفع موهای زائد، جوانسازی پوست و سایر روش های زیبایی در زمینه پوست استفاده می شود.
04
خدمات سفارشی
پشتیبانی از مدل های مختلف سفارشی با ماندگاری طولانی
کاربرد:
- درمان ضایعات عروقی
- بازسازی پوست
- درمان های زیبایی
شماره مورد:FC6891CB30
| نوری | ارزش معمولی |
| طول موج مرکز 1 | 638nm±10nm |
| توان خروجی | 200 مگاوات |
| طول موج مرکز 2 | 808nm±10nm |
| توان خروجی | 8W |
| طول موج مرکز 3 | 980nm±10nm |
| توان خروجی | 10W |
| طول موج مرکز 4 | 1064nm±10nm |
| توان خروجی | 10W |
| فیبر | |
| هسته فیبر | 400 میلی متر |
| اتصال فیبر | SMA905 |
| فیبر NA | 0.22NA |
| طول فیبر | 1m |
| برقی | |
| Lop جریان عملیاتی | 0.4~12A |
| آستانه Lth | 1A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 2V |
| حرارتی | |
| دمای تست | 25 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -30~70 درجه |
| ضریب دمای طول موج | 0.3 نانومتر/درجه |
اندازه لیزر:
تگ های محبوب: تامین کنندگان پوست لیزر فیبر 638nm 808nm 980nm 1064nm، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین













