شرح
دیود لیزر کوپل شده با فیبر 1000mw 830nm
بررسی اجمالی:
بر اساس ماژول لیزر تک نقطه آتش، با جوش موازی 2 پین بسته مهر و موم شده.
ما از تراشه لیزری وارداتی آلمانی استفاده می کنیم که پایداری بالا و طول عمر طولانی>؛ 20000 ساعت را تضمین می کند.
دارای فیبر 50um، 0.14NA، 60 سانتی متر و کانکتور ST یا SMA905.
به طور گسترده در بسیاری از زمینه ها مانند چاپ CTP، منبع پمپاژ لیزر فیبر استفاده می شود.

مشخصه:
| نوری | |
| طول موج مرکز λ | 830 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 10 نانومتر |
| توان خروجی | 2W |
| پهنای طیفی FWHM | 6 نانومتر |
| TYP NA (90% انرژی) | 0.12NA |
| بهره وری شیب | ≥0.95W/A |
| فیبر | |
| دیافراگم عددی فیبر | 0.14NA |
| هسته فیبر / روکش / قطر بافر | 50/125/250 میلی متر |
| طول فیبر | 60 سانتی متر |
| شعاع خمشی | & gt؛ 30 میلی متر |
| اتصال فیبر | ST/SMA905/Bare |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 2.3A |
| آستانه Ith فعلی | 0.25A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 2.0V |
| راندمان تبدیل نیرو | 43% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی (غیر متراکم) | 15~35℃ |
| دمای ذخیره سازی (غیر متراکم) | -20-50℃ |
| ضریب دمای طول موج | ~0.28nm/℃ |
ابعاد بسته:

با ما تماس بگیرید:
sales@brandnew-china.com
تگ های محبوب: تامین کنندگان پرینتر سی تی پی دیود لیزری 1000mw 830nm، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










