نوار لیزر 10 وات 880 نانومتری نصب نشده
تراشه لیزری 880 نانومتری دارای ویژگی های ولتاژ پایین، راندمان بالا، عمر طولانی، قابلیت اطمینان بالا و عملکرد هزینه بالا است. مورد تحسین گسترده کاربران قرار گرفته و محموله های آن همچنان در حال رشد است
کاربرد:
زمینه پزشکی: تراشه های لیزر GaN نیز به طور گسترده در زمینه پزشکی استفاده می شود. برای مثال، در درمان با لیزر، آنها میتوانند پرتوهای لیزری با انرژی{1} بالا برای برداشتن یا از بین بردن دقیق بافتهای بیمار تولید کنند. علاوه بر این، از تراشه های لیزر GaN می توان در زیبایی لیزر، چشم پزشکی لیزر و سایر زمینه ها نیز استفاده کرد.
زمینه صنعتی: در زمینه صنعتی، از تراشه های لیزر GaN در تجهیزات مختلف پردازش مانند برش لیزر، مارک لیزری و جوش لیزری استفاده می شود. میتواند پرتوهای لیزری با انرژی-بالا-برای پردازش دقیق مواد فلزی و غیرفلزی تولید کند.

برگه اطلاعات:
شماره کالا: LC880SM10
| عملیات | |
| طول موج مرکز | 880 نانومتر |
| توان خروجی | 10W |
| حالت عملیات | CW |
| هندسی | |
| عرض امیتر | 200 میلی متر |
| طول حفره | 4000 میلی متر |
| ضخامت حفره | 125 میلی متر |
| امیتر پیچ | 600 میلی متر |
| داده های الکترواپتیکال | |
| جریان آستانه | 1.25A |
| جریان عملیاتی | 10A |
| ولتاژ عملیاتی | 1.75V |
| بهره وری شیب | 1.22W/A |
| بازده تبدیل کل | 58% |
| واگرایی محور آهسته | 10 |
| واگرایی محور سریع | 36 |
| عرض طیفی | 3 نانومتر |
| قطبی شدن | TE |
تگ های محبوب: تامین کنندگان نوار لیزر بدون سوار 10w 880nm، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










