سیستم لیزر دیود فیبر جفت شده 50 وات 808 نانومتری
ویژگی های کلیدی:
- توان خروجی لیزر قابل تنظیم توسط کاربر از 0 تا 50 وات. قابل کنترل توسط کاربر برای تمام پارامترهای عملکرد لیزر
-
توان خروجی، CW/QCW: 0 - 50 وات، قابل تنظیم توسط کاربر
-
روش خنک کننده: کولرهای TEC-Peltier، دو فن برای حذف گرمای زباله
-
ال سی دی پنل جلو با نمایشگر تمام الفبایی
برنامه های کاربردی:
- زیست پزشکی و پزشکی
- آزمایشات علمی،
- تست های لیزری

سیستم کنترل دما مبتنی بر TEC:
این واحدها دارای یک کنترلر دمای TEC با توان بالا با یک حلقه کنترل کامل PID برای حذف سریع و کارآمد حرارت از ماژول لیزر منبع هستند. دیود لیزر بر روی یک صفحه نصب مسی با پوشش نیکل با خنک کاری Peltier / TEC نصب شده است. صفحه نصب سطح و صافی بسیار بالایی را برای امپدانس حرارتی کم ارائه می دهد. صفحه نصب خنکشده لیزر به یک کانال هوای خنکشده با فن متصل میشود تا گرمای اتلاف را از بین ببرد و دمای لیزر را ثابت نگه دارد.
QCW و توابع مدولاسیون:
علاوه بر حالت استاندارد CW، این دستگاهها ورودیها و مدارهای مدولاسیون خارجی و همچنین یک ژنراتور عملکرد داخلی برای کاربردهای پالس شبه CW ارائه میکنند. ژنراتور عملکرد داخلی برای تولید پالس های QCW از 20 میکرو ثانیه به CW استفاده می شود. کنترل کننده همچنین یک سیگنال خارجی از یک ماشه QCW را می پذیرد. مدولاسیون می تواند TTL یا آنالوگ از DC تا 50 کیلوهرتز باشد.
برگه تاریخ
شماره مورد:FC808YT50
| نوری | |
| طول موج مرکز | 808 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 10 نانومتر |
| توان خروجی | 50W |
| فیبر | |
| دیافراگم عددی فیبر | ٪7b٪7b0٪7d٪7d.22NA |
| طول فیبر | 1m |
| اتصال فیبر | اس ام ای 905 |
| برقی | |
| Lop جریان عملیاتی | 45A |
| آستانه Lth | 2A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 45V |
| حرارتی | |
| تست دما | 25 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -30~70 درجه |
اندازه لیزر:


تگ های محبوب: تامین کنندگان سیستم لیزر دیود کوپل شده فیبر 50 وات 808 نانومتر، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین











