دیود لیزر 20 واتی 808 نانومتری فیبر جفت شده 200 میلیمتری
دیود لیزری جفت شده فیبر 808 نانومتری که با طرحهای بستهبندی فشرده موجود است، توان خروجی بالا و راندمان کوپلینگ بالا را در صنعت ممکن میسازد. دیود لیزر با توان خروجی بالا از 1 وات تا 150 وات، منبع نور لیزر فوق العاده شدید و CW را در منبع پمپاژ لیزری، پزشکی، پردازش مواد و چاپ و غیره فراهم می کند.
نسخه سفارشی و سیستم های طراحی شده برای فیبرهای مختلف در دسترس هستند
کاربرد
سیستم های ارتباطی فیبر نوری
دیودهای لیزر کوپل شده فیبر برای انتقال داده ها در فواصل طولانی در سیستم های ارتباطی فیبر نوری استفاده می شوند. کابلهای فیبر نوری در برابر تداخل الکترومغناطیسی مصون هستند و میتوانند دادهها را در فواصل بسیار طولانی با اتلاف انرژی بسیار کم منتقل کنند. این آنها را برای استفاده در شبکه های مخابراتی ایده آل می کند.

حفاظت ESD - تخلیه الکترواستاتیک علت اصلی خرابی غیرمنتظره محصول است. برای جلوگیری از ESD اقدامات احتیاطی شدید انجام دهید. هنگام کار با محصول از بند های مچ دست، سطوح کار زمین شده و تکنیک های آنتی استاتیک دقیق استفاده کنید.
مشخصات:
شماره مورد: FC808DL20
| نوری | ارزش معمولی |
| طول موج | 808±5nm |
| توان خروجی | 20W |
| پهنای طیفی FWHM | 5 نانومتر |
| فیبر | ارزش معمولی |
| طول فیبر | 1m |
| هسته فیبر | 200 میلی متر |
| فیبر NA | 0.22NA |
| برقی | ارزش معمولی |
| جریان عملیاتی | 9.5A |
| جریان آستانه | 1.2A |
| ولتاژ عملیاتی | 5.6V |
| حرارتی | ارزش معمولی |
| دمای عملیاتی | 15 تا 55 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -30-70 درجه |
تگ های محبوب: تامین کنندگان دیود لیزر جفت شده فیبر 20w 808 نانومتری 200um، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










