
پشته لیزر افقی خنکشده با هدایت QCW 1000 وات 976 نانومتری
ویژگی کلیدی:
- توان خروجی در هر بار: 100 وات
- طول موج مرکز: 976 نانومتر
- تحمل طول موج: ± 5 نانومتر
- Bar-to-Bar Spacing:1.8mm
کاربرد:
- نظامی
- دفاع
- تحقیق علمی
1. طول موج پشته لیزر: 405 نانومتر تا 2100 نانومتر، موج معمولی 808 نانومتر، 9XXnm است
2. قدرت: 100 وات تا هزاران وات.
3. انواع بسته بندی مانند عکس زیر نشان داده می شود

مشخصات:
نام مورد: لیزر دیود آرایه افقی 976 نانومتری 1000 وات
شماره کالا: CC976HA1000
| ویژگی های نوری | |
| طول موج مرکز λ | 940 نانومتر، 976 نانومتر، 980 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 5 نانومتر |
| توان خروجی در هر بار | 100W |
| تعداد میله ها | 1-15 |
| فاصله میلهها-به- | 1.8 میلی متر |
| پهنای طیفی FWHM | کمتر یا مساوی 4 |
| عرض طیفی FW90%E | کمتر یا مساوی 6 |
| واگرایی محور سریع FWHM | 35 درجه |
| واگرایی محور آهسته FWHM | 8 درجه |
| حالت پلاریزاسیون | TE/TM |
| دمای طول موج ضریب | ~ 0.28 نانومتر / درجه |
| ویژگی های الکتریکی | |
| جریان عملیاتی Iop | کمتر یا مساوی 30A |
| آستانه Ith فعلی | کمتر یا مساوی 10A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | کمتر یا مساوی 90 ولت |
| بهره وری شیب | بزرگتر یا مساوی 1W/A |
| راندمان تبدیل نیرو | بزرگتر یا مساوی 42% |
| پارامترهای حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15 تا 30 درجه |
| دمای ذخیره سازی | 0 تا 55 درجه |
| خنک کننده | آب دیونیزه شده |
| نرخ جریان / نوار | 0.4 تا 0.7 لیتر در دقیقه |
| حداکثر فشار ورودی | 380 کیلو پاسکال |
| مقاومت | 0.2-0.5 MΩ*cm |

آرایه خطی لیزری دیود پشته افقی 1000 وات 976 نانومتری به طور خاص طراحی شده است تا بالاترین قابلیت اطمینان و طول عمر را در کاربردهای پمپاژ جانبی{2}}در قدرت حفره بالا ارائه دهد. آرایه QCW دارای خنک کننده رسانایی است که نیاز به خنک کننده آب را از بین می برد. آرایه های زاویه دار استاندارد در طول موج های 808 نانومتر، 915 نانومتر و 976 نانومتر موجود هستند. پیکربندی های سفارشی و سایر طول موج ها را می توان بر اساس نیازهای خاص ارائه کرد.














